Turbo ‘Scorpion Mirror’ võistlusprillid– must / roheline

27

Avastage Turbo ujumisprillid, mis on loodud ülima mugavuse ja jõudluse tagamiseks.

Turbo ujumisprillidest:

Valige meie erinevate mudelite ja disainide hulgast oma eelistustele vastav stiil: läbipaistvad või peegelläätsed, laiad või õhukesed läätsed, ühes tükis raam või reguleeritavad ninasillad jne. Kui soovite pärast basseinis käimist või soolases vees ujumist vältida silmade valutamist, on korralikud ujumisprillid teie ujumiskomplekti hädavajalikuks osaks.

Turbos on meil lai valik ujumisprille igat tüüpi kasutajatele: lastele ja täiskasvanutele, aga ka erinevaks kasutuseks, olenemata sellest, kas olete aeg-ajalt ujuv või kõrgeimal tasemel ujuv võistlusujuja.

Ujumisprillide tüübid:

Meie erinevatest ujumisprillide mudelitest leiate laias valikus stiile ja tüüpe, mis sobivad ideaalselt igat tüüpi näo ja kasutusega. Kas ujute ujumise kõrgeimal tasemel või lähete õues ujuma, meil on teile teatud tüüpi kaitseprillid.

* Meie võistlusprillid on valmistatud ülitugevate vastupidavate läätsede ja hüdrodünaamilise kujuga, et tagada ohutus ja vähendada vee hõõrdumist, mis parandab teie jõudlust. Parima nägemise tagamiseks mis tahes valgustingimustes pakume laia nägemisega läätsi läbipaistvate, peegelpildiga, toonitud või värviliste läätsedega.

*Vabal ajal või aeg-ajalt ujujatele on meil ka mugavad laiade ja selgete klaasidega ujumisprillid, mis sobivad suurepäraselt ka rannas kasutamiseks. Meil on ühed kõige mugavamad kaitseprillid turul. Meie uus eksklusiivne reguleeritav istuvus tagab pehmendatud mugavuse iga kord, kui ujute. Veelgi enam, meie paindlikud raamid kohanduvad loomulikult teie näo kontuuridega ja sobivad ideaalselt. Meie ujumisprillid on loodud pakkuma parimaid ujumistingimusi ja -mugavust. Kasutame ainult parimaid materjale, nagu ülitugevad läätsed ja vedel silikoonraam, et tagada kasutajatele parim sobivus, maksimaalne vastupidavus ja ohutus. Kõik meie ujumisprillid on vastupidavad kloorile ja UVA-kiirgusele (SPF +50 vastupidavus), seega on värvid väga vastupidavad.