Ujumiskooli suvelaager 2024 Marguse Spordibaasis,
20. – 27. juuli 2024

MEELESPEA

 

 

Lähme taas Indrek Sei Ujumiskooli, Keila Swimclub noorujujatega suvelaagrisse! Laager toimub Otepää külje all 20.07.-27.07.2024 Marguse Spordibaasis Lõuna-Eesti kauni looduse keskel. Osalema ootame kõiki 2015 ja varem sündinud noori!
Siin dokumendis on kõik vajalik informatsioon!

 

REGISTREERIMINE
Registreerimiseks palume täita registreerimisvorm Google Formsis. Kuni registreerimisvormi avatud olemiseni on laagrisse registreerimine kõigile võimalik. https://forms.gle/wj1gwBU531putTNcA

Registreerinutele saadame kinnituse esimesel võimalusel.

Kohtade arv on piiratud! Kes ees, see sees 🙂

Peale registreerimist arvestame teie osalusega ja koha kinnitamiseks palume 10. juuniks tasuda summa 50€. Laagrist loobumisest palume teada anda esimesel võimalus ja hiljemalt 30.06.2024! Loobumisel kohatasu ei tagastata.

TOITLUSTUS

Toitlustamine on 3 korda päevas, mida pakub Marguse Spordibaas. Hommikul on buffee, kus pakutakse putru ja võileibu. Lõunal saavad kõik praadi/suppi, millele lisaks ka magustoit ning õhtul riis/tatar/makaron praad samuti koos magustoiduga.

MAJUTUS

Majutus on hotellis 2 – 4 kohalistes tubades kõikide lihtsate esmavajalike mugavustega- tubades on põrandaküttega WC ja duširuum. Varustuse ja treeningriiete jaoks saame kasutada iseteenindusena üldkasutatavat kuivatuskappide ruumi. Tubadesse jagamine toimub laagripaika jõudes.

LAAGRISISU

Laagripäevad on pikad ja hommikud varased. Kes on varem käinud, see teab ja ülesehitus sama. Treeningud toimuvad kaks korda päevas ja saavad olema mitmekülgsed. Põhiline eesmärk on laiapõhjaline üldkehaline ettevalmistus ja hästi veedetud aeg. Meie käsutuses on jalgpalli-, korvpalli-, võrkapalliväljakud, ujumisvõimalus järves kohapeal, külastame ka Pühajärve supluspaika ja  piirkonnas leidub palju erinevaid matkaradu. Treeningutele ning võistlusmängudele lisaks sisustame vabaaja funniga (sotsiaaltegevustega) see tähendab erinevate ühisürituste ja mängudega. Plaanis on külastada ka Otepää seiklusparki.

Eelmiste aastate galeriid leiate meie kodulehel: https://seiujumiskool.ee/galerii/

Ilmselt kõik noored tunnevad mingi määral koduigatsust esimestel päevadel ja selleks on oluline laagrirežiimi sisse elamine ja arusaamine, et lapsevanemad pole alati kättesaadavad. Vanematega telefoniteel rääkimine on ette nähtud vabal ajal peale õhtusööki, mida palume kõigil järgida. Laagriperioodil ei ole ettenähtud külastuspäeva.

Vajadusel võtta ühendust treeneriga tel 5296554.

START

Laagrisse väljasõit toimub Keila Tervisekeskuse parklast (Paldiski maantee 17)  20. juulil kell 10.00. Kogunemine kell 9.45.

Ühe peatuse teeme ka Jüris asuvas Alexelas (Ringi tee 1) orienteeruvalt kell 10:30, kohal olla pisut varem umbes 10:15.

Orienteeruv sõidupikkus 3 tundi.

Tagasi jõuame laagri viimasel päeval 27.07 kella 17-18 ajal samasse kohta. Peatused palume märkida registreerimisvormis.

TASU

Laagritasu kokku 345 eurot, mis tuleb tasuda arve alusel, mille teile esitame juunis. Soovikorral on samuti võimalus tasuda ka osade kaupa (märkida registreerimisvormis). Laagri tasu ei korvata laagri poolelijäämise tõttu. Summale rakendub toetus olenevalt vallast.

Laagritoetuse taotlemiseks uurige kindlasti ka omavalitsusest informatsiooni suurperede ja muudeks toetusteks. Liikmetele rakendub suvekuudel laagris osalemiseks toetus huvitegevuse toetamise korra alusel, kui toetus on määratud juuli ja augusti kuul ujumiskoolile.

 • Saue valla toetus 40€ noorte huvitegevuse toetamise korra alusel (ARNO)
 • Saku valla toetus 50€ noorte huvitegevuse toetamise korra alusel (ARNO)
 • Kuusalu valla toetus 50€
 • Lääne-Harju valla toetus 30€
 • Teistes valdades sissekirjutatud peavad uurima suvelaagri toetuse kohta otse vallast.

 

Peale registreerimist arvestame teie osalusega. Laagrist loobumisest palume teada anda esimesel võimalus ja hiljemalt 30.06.2024!

 

See on meie viies ühine suvelaager, neljas Marguse spordibaasis, ja juba ootame! Varasemate suvelaagrite galeriid meie kodulehel: https://seiujumiskool.ee/galerii/


KAASA PAKKIDA :

 • isiklikud hügieenivahendid (seep, svamm, sampoon, hambahari, -pasta), päiksekreem, sääse/puugitõrjevahendeid, plaastreid, spetsiaalsed rohud (rohud, mida arst on näiteks lapsele kirjutanud või mida laps tarbib);
 • aluspesu ja T-särke (vähemalt 5 vahetussärki) ;
 • pikk ja kaks lühikest dressi, vihma vastu kiledress/vihmakeep;
 • piisavalt tavalisi sokke ja vähemalt paar soojemaid sokke;
 • kaks paari spordijalatseid, mugavad jooksu- ja matkamisjalanõud millest ühed võiks olla märgumiskindlast materjalist, lisaks ka lahtised jalatsid (plätud, sandaalid);
 • ujumisasjad (ujumistrikoo või ujumispüksid, suur ja väike käterätik;
 • ujumismüts ning ujumisprillid;
 • üks tavaline suvemüts, tuulepluus (jope), soe kampsun ja/või soe jope;
 • joogipudel 0,5 l plastpudel
 • väike kott, soovitavalt kerge seljakott
 • kilekott mustade/kasutatud riiete tarbeks;
 • väike taskuraha ja sularaha Otepää seikluspargi külamiseks https://www.seikluspark.ee/kontakt-hinnad
 • kirjutusvahend, vabaaja sisustamiseks – lendav taldrik, raamat, lauamängudlapse oma äranägemise järgi;
 • info tervise kohta, mida peaksin teadma (allergiad) ja mõlema vanema

 

PALUN KINDLUSTADA TERVE LAPSE OSAVÕTT LAAGRIST.

Laagrisse palun mitte kaasa võtta liigset elektroonikat ja väärtesemeid, teravaid esemeid. Maha võiks jääda kõik need asjad, mis on keelatud ka koolis ning mida ükski mõistlik laagriline kotti ei topiks.
Üks põhiväärtustest on samuti tervislikkus- kummikommid, krõpsud ja magusaid suhkrujooke soovitame laagrisse pigem mitte kaasa võtta.

 

Vahetult ennem laagrit palun mulle edastada info kontakttelefonidega ning kõik lapse tervisega seotud mured jms, milles me peame olema teadlikud (allergia, astma, südamepuudulikkus või –rike, langetõbi, vaktsineerimised, ravimid jne)

 

Olulised punktid tervise kohta:

 

Laagrisse ootame terveid lapsi! Palaviku ja nakkava haigusega lapsi laagrisse ei lubata.

Lapsevanem on vastutav lapse tervisliku seisundi kohta õigete andmete esitamise eest.

Palun teavitage, kui lapsel on tervisemure, millest laagriõpetajad peaksid olema teadlikud (allergia, astma, südamepuudulikkus või –rike, langetõbi, vaktsineerimised, ravimid jne)..

Haigestunud noor isoleeritakse kuni vanem talle järele tuleb. Kui terviseseisund silmnähtavalt halveneb tuleb helistada 112.

Kolmandaid isikuid noortelaagrite territooriumile ja majutuskohtadesse ei lubata.

Laagri juhtkonnal on õigus saata laps koju, kui laps on jämedalt rikkunud laagrikorda ja sellisel juhul laagri maksumust ei hüvitata.

Kui laps lahkub laagrist enne laagrivahetuse lõppu kodustel või tervislikel põhjustel, laagri maksumust ei hüvitata.

 

 

 

 

Laagripaiga kontaktandmed:

Marguse Spordibaas
Nüpli küla, Otepää vald
Valgamaa 67408

info@marguse.ee
Tel. + 372 51993377

Lisainfo enda treenerilt või;

Daniel Sei +372 529 6554 daniel.ujumine@gmail.com

KOHTUMISENI LAAGRIS!