Turbo jammer ujumispüksid ‘Full Storm’

39

Turbo jammerid on mõeldud kasutamiseks nii professionaalsetele ujujatele kui ka harrastajatele. Jammerid on loodud olema väga kohanemisvõimelised ja kehal mugavad. Turbo kasutatavad kangad muudavad jammerid eriliseks just selle äärmise vastupidavuse ja täiusliku sobivuse poolest– ideaalne ujumistrikoo pikkadeks seanssideks basseinis või avatud vees.

Turbo ujumistrikood on valmistatud spetsiaalsest 100% kloorivastasest PBT-st. Turbo välja töötanud uue mustri, millel on nööriga vöökoht, mis tagab parema istuvuse. See võimaldab jammeritel kohaneda ideaalselt erinevate kehakujudega, parandab mugavustunnet ja suurendab teie jõudlust. Peale selle on Turbo jammeritel kiiresti kuivavad omadused ja hämmastavad vastupidavad värvid, mis tähendab, et meie ujumispüksid võivad kesta aastaid.

Turbo jammerid on mõeldud kasutamiseks professionaalsetele ujujatele või harrastajatele võistluste ajal või igapäevaseks treeninguks. Neid segajaid kasutavad tipprekordiomanikud ujujad ja professionaalsed triatleedid üle kogu maailma. Need on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks pikema aja jooksul ilma oma omadusi kaotamata. Meie segajad on osutunud ka täiuslikuks ujumistrikoo stiiliks regulaarseks kasutamiseks. Kuigi need on mõeldud kasutamiseks võistlusujumisel, tähendab see ainult seda, et need on loodud olema võimalikult mugavad ja vastupidavad. Kui olete juhuslik ujuja, sobivad meie segajad teile ideaalselt.

Puhasta